MEIST

Oleme pikaajaline parter ja jagame hea meelega oma kogemusi Sinuga.

Iga uus klient toob uut inspiratsiooni - meil on olnud au teha koostööd rohkem kui viiesajaga. Meile meeldib lahendada probleeme ja otsida võimalusi asjade paremaks muutmiseks.

Imago on 2002. aastal loodud digi- ja reklaamistuudio. Sellest ajast peale oleme disaininud ja arendanud erinevaid internetirakendusi. Meie meeskonna liikmed on näinud erinevaid kujundustrendide laineid ja veebimaastiku arengut Eestis päris algusest. 

Loome ilusaid ja töötavaid veebilahendusi ja e-poode. Peame oluliseks ilusat ja kaasaegset disaini ja voolavat kasutajakogemust. Kujundame firmastiili ja aitame seda hoida, luues väljundeid printimiseks ja veebis avaldamiseks.

Uudishimu, ägedad kliendid ja soov olla veel parem partner innustavad meid pidevalt laiendama oma teenuste nimekirja. Meie kliendid on väike- ja suurfirmad, riigiasutused ja ettevõtted Eestis ja väljaspool. Meie juurde on oodatud nii pisike alustav perefirma kui ajalooga korporatsioon. 

Oleme pühendunud, et mõista iga äri eesmärke, väljakutseid ja väärtusi, mida soovid oma klientidele pakkuda. Iga klient ja sektor on meile midagi õpetanud. Võtame need kogemused kaasa kõikidesse uutesse projektidesse. Kuulame ära Sinu soovid ning mõtleme kaasa. Kui vaja, kaasame eksperte ja andekaid inimesi väljastpoolt. Õpime ja arendame ennast iga päev, et võtta vastu uusi ja põnevaid väljakutseid. Kui soovid teada, kuidas me töötame, siis klikka siia.